2 травня в центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «РозМова» на тему «Український Великдень».


https://www.tumblr.com/crbfranko/749362928571023360/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8


Великдень для українців завжди є одним із найголовніших релігійних свят. Навіть в умовах повномасштабної війни українці продовжують дотримуватися традицій, які є незмінними протягом багатьох століть. Члени клубу розповідали про святкування Великодня у своїх родинах та про те, як вони готуються до цього світлого дня: за старовинними рецептами печуть паски, фарбують різнокольорові крашанки, які є символом життя, розписують писанки, збирають великодній кошик та освячують у церкві. Вітаємо з прийдешнім святом Великодня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *