29 квітня відзначають Всесвітній День бажань. З цієї нагоди у бібліотеці імені Ганни Чубач відбулася творча година «А іще я гарно вмію малювати свої мрії». Дітям було запропоновано намалювати малюнки власних мрій і бажань, а також переглянути книги на цю тему. Мрія – це простір свободи, в якому дитина відчуває себе комфортно і легко. У дитячих мріях легко розпізнати чого не вистачає і що турбує дитину. Розповідаючи про свою мрію, дитина розкриває свою душу. Тож нехай всі дитячі мрії збуваються!


https://www.tumblr.com/crbfranko/749173765205803008/%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%B0-%D1%96%D1%89%D0%B5-%D1%8F-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%BC%D1%80%D1%96%D1%8E-%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *