У бібліотеці на Межигірській 26 квітня відбулося засідання мовно-дискусійного клубу під головуванням психологині Євгенії Єременко. Тема для обговорення – «Психологічна допомога. Проживання горя та втрати».

На перший погляд, заявлена тема дисонує з темами, що розглядалися в мовно-дискусійному клубі, але це тільки на перший погляд. Будь-яку проблему, гостре та незручне питання треба «озвучити», і це вже 50 відсотків вирішення життєвої задачі, а ще задля більшого успіху – мати силу обговорити своє болюче питання. І тут важливим є все, дрібниць немає. І лексика, яка задіяна у оповіді проблеми, час як граматична форма й особа, яка її озвучує, емоційний стан оповідача. Тут на згадку приходять народні пісні та думи, які вже не перше століття розповідають про біль від втраченого кохання, про загибель побратима, про знищений ворогами рідний край. Вічні, мудрі фольклорні твори – найкращі «коучі» у вирішенні психологічних проблем сьогодні.




Залишити відповідь