В Етнобібліотеці відбулася заключна зустріч учасників групи самодопомоги «Ти не один».


https://www.tumblr.com/crbfranko/748625701583880192/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8-%D1%82%D0%B8


Щотижня, впродовж трьох місяців, у тісному колі збирались люди, які потребували психологічної підтримки. Засновники групи запрошували на зустрічі фахівців з різних галузей, які давали знання для підсилювання захисних сил від негативу, орієнтували на здоровий спосіб життя. Знайомство з цікавими особистостями, фізичні вправи, щирі розмови в тісному колі за філіжанкою чаю згуртували учасників групи. Збагатившись новими знаннями і вміннями, вони стали витривалішими, сильнішими. Щира вдячність за співпрацю й організацію зустрічей фасилітаторці, арткоучу Ірині Хоменко та практикуючій психологині Любові Собко, які створили групу самодопомоги в рамках проєкту «Культурна спадщина» й провели низку заходів в Етнобібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *