В Етнобібліотеці відбулася заключна зустріч учасників групи самодопомоги «Ти не один».

Щотижня, впродовж трьох місяців, у тісному колі збирались люди, які потребували психологічної підтримки. Засновники групи запрошували на зустрічі фахівців з різних галузей, які давали знання для підсилювання захисних сил від негативу, орієнтували на здоровий спосіб життя. Знайомство з цікавими особистостями, фізичні вправи, щирі розмови в тісному колі за філіжанкою чаю згуртували учасників групи. Збагатившись новими знаннями і вміннями, вони стали витривалішими, сильнішими. Щира вдячність за співпрацю й організацію зустрічей фасилітаторці, арткоучу Ірині Хоменко та практикуючій психологині Любові Собко, які створили групу самодопомоги в рамках проєкту «Культурна спадщина» й провели низку заходів в Етнобібліотеці.




Залишити відповідь