До Міжнародного дня памʼяті про Чорнобильську катастрофу бібліотека на Межигірській підготувала книжкову виставку «Голосить дзвін стривожено у квітні», де експонуються фотоальбоми з пронизливими світлинами, документальні та художні твори, що свідчать про страшну екологічну катастрофу, яка сталась у 1986 році.





Залишити відповідь