До Міжнародного дня памʼяті про Чорнобильську катастрофу бібліотека на Межигірській підготувала книжкову виставку «Голосить дзвін стривожено у квітні», де експонуються фотоальбоми з пронизливими світлинами, документальні та художні твори, що свідчать про страшну екологічну катастрофу, яка сталась у 1986 році.


https://www.tumblr.com/crbfranko/748630321826856960/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D0%B7%D0%B2%D1%96%D0%BD-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D1%83

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *