22 квітня в центральній районній бібліотеці імені Івана Франка відбулося заняття гуртка психологічної підтримки «Відчути себе» для відвідувачів книгозбірні. Разом з психологинею благодійного фонду «Карітас – Київ» Діаною Костецькою обговорили тему «Вдячність».


https://www.tumblr.com/crbfranko/748531944202059776/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%87%D1%83%D1%82%D0%B8


Вдячність – складне відчуття, що виникає на базі емоційної оцінки того, що відбувається. Вона буває різною: до батьків, до друзів, до себе, до природи і навіть до незнайомих людей. Ця цінність перетворює нас в досить сильних особистостей, окрилює й підіймає на сходинку вище. Бути вдячним – це здатність людини змінювати життя на краще. На занятті учасники гуртка пригадувати за що вони вдячні кожному дню: щиро дякували воїнам ЗСУ за можливість просинатися без тривог, близьким людям за піклування і добрі слова, квітучій весні за неперевершену красу та надихаючий спів пташок та інше. Люди, які відчувають подяку за те, що мають, легше переживають стрес, рідше страждають на безсоння, мають міцний імунітет, здатні будувати міцні стосунки, вони більше задоволені своїми професійними здобутками. Будьмо вдячними за можливість жити на рідній землі та спілкуватися рідною мовою! Бережімо один одного, плекаймо почуття вдячності для здоров’я та якнайшвидшого миру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *