«Книги мають особливу чарівність; вони дають нам насолоду: вони розмовляють з нами, дають нам добрі поради, вони стають живими друзями для нас», – казав італійський поет Франческо Петрарка. Свідоме життя людини починається зі знайомства з книгою. За допомогою книг вивчають історію своєї держави, здійснюють географічні відкриття, пізнають світ. 18 квітня для учнів 1-А класу СШ № 193 працівники бібліотеки імені Юрія Збанацького провели літературну подорож «Книга відкривається – мандрівка починається».

Малеча ознайомилась з різними цікавими книгами та занурилась у казковий світ за допомогою вікторини «Казковий мандрик», поскладала віршики, розгадала загадки та поділилися знаннями приказок.




Залишити відповідь