9 квітня, сонячного ранку, до бібліотеки імені Ганни Чубач завітали вихованці та викладачі КДМШ № 35, щоби подарувати годину релаксу учням 4-А та 4-В класів ліцею № 3. Валентина Вікторівна Кулик, викладач музичної школи, провела бесіду-концерт «Музичні інструменти». Розповідь супроводжувалась виконанням інструментальних творів юними музикантами. Усі зачаровано слухали та аплодували.





Залишити відповідь