9 квітня, сонячного ранку, до бібліотеки імені Ганни Чубач завітали вихованці та викладачі КДМШ № 35, щоби подарувати годину релаксу учням 4-А та 4-В класів ліцею № 3. Валентина Вікторівна Кулик, викладач музичної школи, провела бесіду-концерт «Музичні інструменти». Розповідь супроводжувалась виконанням інструментальних творів юними музикантами. Усі зачаровано слухали та аплодували.


https://www.tumblr.com/crbfranko/747279201372160000/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%80%D1%82-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%96-%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8-090424-%D1%96%D0%BC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *