Щорічно, 7 квітня, починаючи з 1950 року, відзначають Всесвітній день здоров’я, тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). У наш час здоров’я – це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. «Доброго здоров’я!», – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються, кажуть: «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах. Саме тому, з метою популяризації та заохочення здорового способу життя, а також формування уявлення про здоров’я, профілактику захворювань, універсальна публічна бібліотека № 11 пропонує читачам книжково-ілюстративну виставку «Здоровий спосіб життя: модно, корисно, престижно».





Залишити відповідь