У рамках розмовного клубу «Мальви», що діє при ЕтноБібліотеці, для вихованців КМКЦ «Трамплін» провідною бібліотекаркою Ніною Онищенко була проведена бесіда-діалог «Мій домашній улюбленець».

Цікава й близька для всіх присутніх тема спонукала до щирого спілкування. Йшлося про правила безпечного поводження з тваринами, про їхні повадки, утримання, харчування і догляд, про чуйне і гуманне ставлення до братів наших менших. Ця бесіда позитивно вплинула на членів клубу, залучила кожного з них до діалогу й розповіді про своїх домашніх улюбленців, покращила настрій, збагатила їхній словниковий запас. Завершився захід улюбленим заняттям вихованців – переглядом книжок на дану тему.




Залишити відповідь