У рамках розмовного клубу «Мальви», що діє при ЕтноБібліотеці, для вихованців КМКЦ «Трамплін» провідною бібліотекаркою Ніною Онищенко була проведена бесіда-діалог «Мій домашній улюбленець».


https://www.tumblr.com/cbspodil/746546261369536512/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0-%D0%B4%D1%96%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3-%D0%BC%D1%96%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D1%96%D0%B9-%D1%83%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C-310324


Цікава й близька для всіх присутніх тема спонукала до щирого спілкування. Йшлося про правила безпечного поводження з тваринами, про їхні повадки, утримання, харчування і догляд, про чуйне і гуманне ставлення до братів наших менших. Ця бесіда позитивно вплинула на членів клубу, залучила кожного з них до діалогу й розповіді про своїх домашніх улюбленців, покращила настрій, збагатила їхній словниковий запас. Завершився захід улюбленим заняттям вихованців – переглядом книжок на дану тему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *