Третє заняття за темою «Все для здоров’я» в рамках другого модуля освітньо-професійної програми групи самодопомоги «Ти не один» було незвичайним, насиченим позитивними емоціями. Керівник групи, фасилітаторка Ірина Хоменко запросила на заняття кваліфіковану інструкторку, дресирувальницю, кінолога, члена Української асоціації каністерапевтів Олену Гончар зі своїм відданим другом, на ім’я Змій.


https://www.tumblr.com/crbfranko/746180293990449152/%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%94-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%8E-%D0%B2%D1%81%D0%B5-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%8F-270324


Кінолог разом зі своїм вихованцем застосувала каністерапію – метод позитивного психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через спеціально керованих і навчених собак. Усі присутні мали змогу долучитися до «спілкування» з пухнастим другом й отримали купу позитивних емоцій від дружнього й ласкавого собаки-терапевта. Сподіваємося, що його присутність зніме стрес, зменшить тривожність та покращить загальне самопочуття членів групи. А ще до бібліотеки завітали друзі-партнери бібліотеки, воїни ЗСУ, котрі взяли участь у мінісеансі з каністерапії та із задоволенням спілкувалися й фотографувалися з пухнастим другом. Дуже приємним, теплим став візит актора, барда, заслуженого артиста України Дмитра Лінартовича. Він виступив перед чудовою аудиторією, виконавши кілька авторських пісень у супроводі гітари, подарувавши море позитиву й розфарбувавши своїми піснями простір у яскраві кольори, чим покращив настрій усім, особливо після виконання пісні «Серденько». Спасибі усім за неймовірно-цікаву колаборацію та чудову зустріч!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *