25 березня у бібліотеці на Межигірській відбувся літературно-музичний вечір «Жити і бути сильними». Тріо «РаДіти», під керівництвом арттерапевта Радміли Мещерської виконало класичні та народні музичні твори на різноманітних інструментах: бандурі, фортепіано, дзвониках, варгані тощо Івана Іваненко, вчителька англійської мови, читала власні вірші.





Залишити відповідь