25 березня у бібліотеці на Межигірській відбувся літературно-музичний вечір «Жити і бути сильними». Тріо «РаДіти», під керівництвом арттерапевта Радміли Мещерської виконало класичні та народні музичні твори на різноманітних інструментах: бандурі, фортепіано, дзвониках, варгані тощо Івана Іваненко, вчителька англійської мови, читала власні вірші.


https://www.tumblr.com/crbfranko/746019477087485952/%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B2%D0%B5%D1%87%D1%96%D1%80-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D1%96-%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *