Хто ж із нас коли-небудь не малював? Усім колишнім, нинішнім і майбутнім малювальникам буде цікаво дізнатися, що 30 березня ми відзначаємо цікаве свято ‒ День олівця ‒ цього простого й універсального нашого друга! І тому саме цій темі була присвячена чергова зустріч учасників сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!», що відбулася 24 березня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова.


https://www.tumblr.com/crbfranko/745914668548243456/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97


Студійці ознайомилися з книжковою виставкою «Олівці чудові – різнокольорові, наші любі друзі олівці», на якій представлена література так чи інакше пов’язана з «винуватцем» цих урочистостей. І як завжди, традиційно, юна Катеринка почитала вголос вірш Наталії Забіли «Олівець-малювець», після чого натхненні студійці створили свій паперовий об’ємний «Чарівний олівець». Тож до нових зустрічей у нашій студії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *