Хто ж із нас коли-небудь не малював? Усім колишнім, нинішнім і майбутнім малювальникам буде цікаво дізнатися, що 30 березня ми відзначаємо цікаве свято ‒ День олівця ‒ цього простого й універсального нашого друга! І тому саме цій темі була присвячена чергова зустріч учасників сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!», що відбулася 24 березня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова.

Студійці ознайомилися з книжковою виставкою «Олівці чудові – різнокольорові, наші любі друзі олівці», на якій представлена література так чи інакше пов’язана з «винуватцем» цих урочистостей. І як завжди, традиційно, юна Катеринка почитала вголос вірш Наталії Забіли «Олівець-малювець», після чого натхненні студійці створили свій паперовий об’ємний «Чарівний олівець». Тож до нових зустрічей у нашій студії!




Залишити відповідь