20 березня в бібліотеці на Вишгородській відбулася чергова зустріч у клубі психологічної підтримки «Кольори» за темою «Здоров’я – наш найцінніший скарб». Модераторка клубу Леся Луцюк – бібліотекарка, сертифікований арттерапевт та педагог.


https://www.tumblr.com/crbfranko/745546586149535744/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%83-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%96-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8


Ми звикли чути і одразу думати саме про здоров’я фізичне, забуваючи про духовне, психічно-емоційне, соціальне, інтелектуальне. Обговорювали і розмірковували на тему: з чим асоціюється та як зберегти, зміцнити і примножити його. Через вправу «Кроки до здоров’я» учасники визначили власну активну життєву позицію, яка допоможе впевнено крокувати на шляху до гармонії в здоров’ї. Створили ляльку-травницю, яка буде чудовим оберегом і аромотерапевтичним інструментом для медитації, релаксації, підтримки свого щоденного здорового буття. Зустріч була наповнена позитивом та гарним настроєм. Учасники не просто творили, але й звільнились від емоційної та фізичної напруги, вчилися відпочивати, долати труднощі та зміцнювати власний ресурс. Виконували дихальні, релаксаційні вправи та працювали з метафорично-асоціативними картками. Дякуємо за щирість та бажання пізнавати. Пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб, і від нас залежить, чи зуміємо ми зберегти його на довгі роки. Наступна зустріч запланована на 17 квітня на 12:00. Працюємо для вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *