20 березня в бібліотеці на Вишгородській відбулася чергова зустріч у клубі психологічної підтримки «Кольори» за темою «Здоров’я – наш найцінніший скарб». Модераторка клубу Леся Луцюк – бібліотекарка, сертифікований арттерапевт та педагог.

Ми звикли чути і одразу думати саме про здоров’я фізичне, забуваючи про духовне, психічно-емоційне, соціальне, інтелектуальне. Обговорювали і розмірковували на тему: з чим асоціюється та як зберегти, зміцнити і примножити його. Через вправу «Кроки до здоров’я» учасники визначили власну активну життєву позицію, яка допоможе впевнено крокувати на шляху до гармонії в здоров’ї. Створили ляльку-травницю, яка буде чудовим оберегом і аромотерапевтичним інструментом для медитації, релаксації, підтримки свого щоденного здорового буття. Зустріч була наповнена позитивом та гарним настроєм. Учасники не просто творили, але й звільнились від емоційної та фізичної напруги, вчилися відпочивати, долати труднощі та зміцнювати власний ресурс. Виконували дихальні, релаксаційні вправи та працювали з метафорично-асоціативними картками. Дякуємо за щирість та бажання пізнавати. Пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб, і від нас залежить, чи зуміємо ми зберегти його на довгі роки. Наступна зустріч запланована на 17 квітня на 12:00. Працюємо для вас.




Залишити відповідь