19 березня в Етнобібліотеці відбулося друге заняття за темою «Все для здоров’я» в рамках другого модуля освітньо-професійної програми групи самодопомоги «Ти не один».


https://www.tumblr.com/crbfranko/745470121770876928/%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8-%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D1%8E


За доброю традицією учасники групи спочатку поділились найбільш яскравими подіями минулого тижня, а потім психологиня Ірина Хоменко (ГО «Громадський рух «ІНТЕРЕСИ КИЯН») розповіла про важливість збереження та зміцнення фізичного, психічного, соціального і духовного здоров’я.
Пані Ірина запросила на зустріч письменника, поета, драматурга, науковця й видавця Ярослава Карпеця, який прочитав свої чудові вірші та уривок із оповідання, чим порадував і розрадив присутніх.
Спілкування продовжилось за філіжанкою чаю, де у теплій дружній атмосфері обговорили плани на наступну зустріч. Ви дбаєте про своє здоров’я? То приєднуйтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *