Сьогодні у вихованців середньої групи ДНЗ №16 відбулося заняття-читання «Книга вчить дружбі».


https://www.tumblr.com/crbfranko/745374359448879104/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%B2%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B1%D1%96-190324-%D1%96%D0%BC


У кожного з нас є друзі. Добре, якщо вони справжні, як у маленького Бобренятка, героя розумних та повчальних казок, авторами яких є письменники та ілюстратори з Німеччини Інгрід та Дітер Шуберт. Добра, тепла, пізнавальна книга «Бобренятко та його друзі», яку запропонувала бібліотека імені Віктора Некрасова, вчить цінувати друзів, піклуватися та допомагати один одному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *