Універсальна публічна бібліотека №11 та Київський державний будинок художньої та технічної творчості продовжують підтримувати та розкривати дитячі таланти. Керівник гуртка Мирослава Мельник на кожному занятті дає відчути кожній дитині, що її творчість заслуговує на увагу та хвилює інших. Тож 17 березня впродовж дня в інклюзивному гуртку творчої реабілітації «Гармонія» йшла захоплива творча робота. Гуртківці ліпили з пластиліну квіти, фігурки тварин, створювали космічні композиції. Юні користувачі познайомилися з новою технікою роботи з кольоровим папером та навчилися за допомогою смужок паперу створювати об’ємні аплікації. Вихованці старшої групи опановували перші ази творчості – малювали улюблених птахів.





Залишити відповідь