15 березня у бібліотеці на Межигірській відбулося засідання мовно-дискусійного клубу під головуванням спікера та керівника ГО «Платформа Громадських Діалогів» Олександра Курявого.

На засідання завітали однодумці та учасники клубів з Черкащини та Чернігівщини. Ділися досвідом, емоціями, історіями з життя та планами на майбутнє. Напередодні Всесвітнього дня поезії деякі учасники презентували власні вірші. Такий поетичний, творчий акорд став окрасою та вдалим завершенням засідання клубу.




Залишити відповідь