15 березня у бібліотеці на Межигірській відбулося засідання мовно-дискусійного клубу під головуванням спікера та керівника ГО «Платформа Громадських Діалогів» Олександра Курявого.


https://www.tumblr.com/crbfranko/745281401302220800/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D1%96%D0%B4


На засідання завітали однодумці та учасники клубів з Черкащини та Чернігівщини. Ділися досвідом, емоціями, історіями з життя та планами на майбутнє. Напередодні Всесвітнього дня поезії деякі учасники презентували власні вірші. Такий поетичний, творчий акорд став окрасою та вдалим завершенням засідання клубу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *