У бібліотеці на Межигірській для дітей відбулося засідання психологічного гуртка для працівників бібліотеки від психологині благодійного фонду «Карітас-Київ» Діани Костенко.Тема заняття – “Вдячність”. Учасниці обговорювали та опрацьовували різноманітні ситуації, сперечалися, обгрунтовуючи власну думку, та виконували асоціативні вправи.


https://www.tumblr.com/crbfranko/745002147089973248/%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D1%81%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-140324

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *