13 березня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук». На занятті учасники розглянули норми нового українського правопису, який діє з 3 червня 2019 року. Потренувалися у написанні та використанні слів та розділових знаків. На закінчення відшукували лексичні помилки у гумористичному оповіданні.





Залишити відповідь