13 березня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук». На занятті учасники розглянули норми нового українського правопису, який діє з 3 червня 2019 року. Потренувалися у написанні та використанні слів та розділових знаків. На закінчення відшукували лексичні помилки у гумористичному оповіданні.


https://www.tumblr.com/crbfranko/744925964485738497/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *