В універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія».

Керівник Мирослава Мельник навчає діток основ образотворчого мистецтва в дружній атмосфері, яка сприяє підвищенню самооцінки кожного вихованця, розвиває інтерес до творчості, зокрема до процесу малювання. На недільних заняттях вихованці малювали екзотичні фрукти, продемонстрували свої здібності і таланти та гарно провели час в бібліотеці.




Залишити відповідь