Учні СЗШ №6, вихованці КМКЦ «Трамплін», члени клубу «Світлиця» зібралися в затишній конференц-залі Етнобібліотеки на театрально-поетичну зустріч «Без надії сподіваюсь…», присвячену видатній українській поетесі, письменниці, фольклористці, перекладачці та культурній діячці Лесі Українці, що відбувся за сприянням Голови секретаріату Товариства «Україна-Світ» Алли Кендзери.


https://www.tumblr.com/crbfranko/744199912286257152/%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B1%D0%B5%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D1%97


Актриса, заслужена артистка естрадних мистецтв України Юлія Сак читала вірші Лесі Українки «Хотіла б я піснею стати…», «Мій шлях», «Без надії сподіваюсь» та вірші, присвячені пам’яті Сергія Мержинського. Її чуттєве виконання монологів, неперевершено-реалістичне втілення в образи зачаровують і кожен рядок, кожне слово дістає до самого серця! Виступ талановитої, харизматичної актриси вдячна публіка вітала щирими аплодисментами та голосним «браво»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *