Учні СЗШ №6, вихованці КМКЦ «Трамплін», члени клубу «Світлиця» зібралися в затишній конференц-залі Етнобібліотеки на театрально-поетичну зустріч «Без надії сподіваюсь…», присвячену видатній українській поетесі, письменниці, фольклористці, перекладачці та культурній діячці Лесі Українці, що відбувся за сприянням Голови секретаріату Товариства «Україна-Світ» Алли Кендзери.

Актриса, заслужена артистка естрадних мистецтв України Юлія Сак читала вірші Лесі Українки «Хотіла б я піснею стати…», «Мій шлях», «Без надії сподіваюсь» та вірші, присвячені пам’яті Сергія Мержинського. Її чуттєве виконання монологів, неперевершено-реалістичне втілення в образи зачаровують і кожен рядок, кожне слово дістає до самого серця! Виступ талановитої, харизматичної актриси вдячна публіка вітала щирими аплодисментами та голосним «браво»!




Залишити відповідь