«Я не писав. Я плакав і сміявся. Благословив, співав і проклинав», ‒ так написала Ліна Костенко про Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня ми відзначаємо 210-у річницю від дня народження нашого Великого Кобзаря. До цього ювілею 3 березня в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова учасники сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» ознайомилися з виставкою «Живе під сонцем любові Шевченкова весна». Студійці провели голосні читання «Іду з дитинства до Тараса», де прозвучали улюблені вірші Кобзаря, згадали яскраві сторінки його біографії та вже традиційно створили вітальні листівки «Квіти для Тараса». Цікавою виявилася й розмова про актуальність Шевченкових пророцтв у нашому сьогоденні, оскільки

Тарас Григорович Шевченко – одна з найголовніших постатей української культури, який поклав життя на вівтар служіння своєму народу, оскільки сьогодні кладуть свої життя за нашу свободу вірні сини й доньки України. Нехай слово Тараса й надалі буде дороговказом у житті кожного українця, щоб наші діти та онуки отримали у спадок державу, яку заповів нам Великий Кобзар!
Борімося, брати! Поборемо і переможемо!




Залишити відповідь