У неділю, 3 березня, в Етнобібліотеці відбулася шоста завершальна зустріч групи самодопомоги «Ти не один». Групова комунікація й щире неформальне спілкування в групі впродовж 6 тижнів під патронатом досвідчених фахівчинь Ірини Хоменко, ГО «Громадський рух «ІНТЕРЕСИ КИЯН», та Любові Собко, згуртували людей, навчили здатності до самодопомоги, зробили їх сильнішими у подоланні проблем. Цікавою новинкою на занятті була гра, яка підкреслювала чесноти присутніх й підвищувала рівень самоповаги. Спасибі вам, шановні партнери, за проведення зустрічей для міської громади.


https://www.tumblr.com/cbspodil/744011715202646016/%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8-%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *