28 лютого в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу «Перегук» на тему «Подорожі: цікаві місця, де я побував». Учасники ділилися враженнями, розповідями, веселими та кумедними випадками, які сталися з ними під час мандрівок.





Залишити відповідь