28 лютого в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу «Перегук» на тему «Подорожі: цікаві місця, де я побував». Учасники ділилися враженнями, розповідями, веселими та кумедними випадками, які сталися з ними під час мандрівок.


https://www.tumblr.com/cbspodil/743636848478404608/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BA-%D0%BD%D0%B0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *