Українських митців, які загинули від рук рашистів, вже охрестили новим «розстріляним відродженням», по аналогії із цілою плеядою талановитих українців 20–30 років ХХ сторіччя, які були знищені сталінськими репресіями. Вони могли б створити ще безліч романів та повістей, пронизливих та щемких віршів, дитячих казок та оповідок. Але, як і сто років тому, російські окупанти вбивають цвіт нашої нації. Втім, їхній творчий доробок росіянам не знищити, а кожен твір загиблого письменника та поета перетворюється на документальне свідчення про війну. Центральна районна бібліотека імені Івана Франка пропонує Вашій увазі переглянути відеопрезентацію «Їх убила росія…: письменники, поети, що стали українським розстріляним відродженням ХХІ століття».





Залишити відповідь