20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей проведено годину пам`яті «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса». Її учасниками були учні 4-А і 4-Г класів Спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням ІТ.


https://www.tumblr.com/crbfranko/742920200196866048/%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BC-%D1%8F%D1%82%D1%96-%D1%96-%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%BD%D1%8F-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97%D0%B2


Учасниця Майдану, громадська діячка і друг бібліотеки Тетяна Завойська розповіла дітям про події десятирічної давнини, проілюструвавши розповідь світлинами, які зробила у грудні 2013 року, січні та лютому 2014 року. Ці світлини експонувалися на фотовиставках «Майдан для всіх поколінь – ВІЛЬНІ ЗМАЛКУ!» в Музеї Києва, Педагогічному музеї України НАПН України, в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного, бібліотеці імені Натана Рибака для юнацтва, в ліцеї суспільно-природничого профілю № 303. Четвертокласники з великою зацікавленістю слухали пані Тетяну, розглядали світлини та були активними співрозмовниками. Найактивніші отримали від пані Завойської жовто-блакитні сердечка, які вона сплела власноруч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *