20 лютого до Дня Героїв Небесної Сотні у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей проведено годину пам`яті «І мовчки сотня непокорених героїв відходила у чисті небеса». Її учасниками були учні 4-А і 4-Г класів Спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням ІТ.

Учасниця Майдану, громадська діячка і друг бібліотеки Тетяна Завойська розповіла дітям про події десятирічної давнини, проілюструвавши розповідь світлинами, які зробила у грудні 2013 року, січні та лютому 2014 року. Ці світлини експонувалися на фотовиставках «Майдан для всіх поколінь – ВІЛЬНІ ЗМАЛКУ!» в Музеї Києва, Педагогічному музеї України НАПН України, в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного, бібліотеці імені Натана Рибака для юнацтва, в ліцеї суспільно-природничого профілю № 303. Четвертокласники з великою зацікавленістю слухали пані Тетяну, розглядали світлини та були активними співрозмовниками. Найактивніші отримали від пані Завойської жовто-блакитні сердечка, які вона сплела власноруч.




Залишити відповідь