Вдесяте прийшов цей день 20 лютого, відколи наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської та національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої країни. З цієї нагоди в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова презентовано виставку-реквієм «Герої Майдану в пам’яті людський навік!».


https://www.tumblr.com/crbfranko/742918521716113408/%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%94%D0%BC-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%83-%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%96-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *