Вдесяте прийшов цей день 20 лютого, відколи наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської та національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої країни. З цієї нагоди в бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова презентовано виставку-реквієм «Герої Майдану в пам’яті людський навік!».





Залишити відповідь