18 лютого учасники групи самодопомоги знов зустрілися в Етнобібліотеці у дружньому тісному колі. Тут кожен з учасників знайшов місце, де можна вільно і безпечно «знизити градус напруги», поділитись болем та своїми переживаннями. Бути прийнятим у колі рівних – велика цінність нашого часу. Щиро дякуємо шановним партнерам-фахівчиням Любові Собко та Ірині Хоменко, ГО «Громадський рух «ІНТЕРЕСИ КИЯН» за увагу і проведення таких необхідних заходів у наш нелегкий час. До зустрічі!





Залишити відповідь