18 лютого учасники групи самодопомоги знов зустрілися в Етнобібліотеці у дружньому тісному колі. Тут кожен з учасників знайшов місце, де можна вільно і безпечно «знизити градус напруги», поділитись болем та своїми переживаннями. Бути прийнятим у колі рівних – велика цінність нашого часу. Щиро дякуємо шановним партнерам-фахівчиням Любові Собко та Ірині Хоменко, ГО «Громадський рух «ІНТЕРЕСИ КИЯН» за увагу і проведення таких необхідних заходів у наш нелегкий час. До зустрічі!


https://www.tumblr.com/crbfranko/742743744016793600/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8-%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *