14 лютого у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей продовжено експрес-уроки «Як це правильно сказати» (за книгою Олександра Авраменко «100 експрес уроків української»).

Мова йшла про правильність вживання прийменників «в» і «на» стосовно України. Юні читачі на запитання бібліотекаря Ольги Соломонюк дали правильну відповідь: «В Україні», але пояснити чому саме так – не змогли. І тут на допомогу прийшла книжка Олександра Авраменка «100 експрес уроків української». Автор просто і цікаво пояснив правильність вживання цих прийменників. Хлопці зрозуміли і запам’ятали, що правильно говорити в Києві, в Україні, але на Київщині, на Львівщині. Отже, говоримо правильно вживаючи слова та удосконалюємо свою рідну мову!




Залишити відповідь