14 лютого у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей продовжено експрес-уроки «Як це правильно сказати» (за книгою Олександра Авраменко «100 експрес уроків української»).


https://www.tumblr.com/crbfranko/742374676975796224/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81-%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D1%8F%D0%BA-%D1%86%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B8-140224


Мова йшла про правильність вживання прийменників «в» і «на» стосовно України. Юні читачі на запитання бібліотекаря Ольги Соломонюк дали правильну відповідь: «В Україні», але пояснити чому саме так – не змогли. І тут на допомогу прийшла книжка Олександра Авраменка «100 експрес уроків української». Автор просто і цікаво пояснив правильність вживання цих прийменників. Хлопці зрозуміли і запам’ятали, що правильно говорити в Києві, в Україні, але на Київщині, на Львівщині. Отже, говоримо правильно вживаючи слова та удосконалюємо свою рідну мову!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *