12 лютого у бібліотеці імені Ганни Чубач для дітей продовжено цикл патріотичних годин «Україна починається з тебе», до проведення якої було долучено учнів 4-Д класу Спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ.

Четвертокласники взяли участь в ігровому квесті «Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!». Школярі відгадували мовні загадки, називаючи слова, які відрізняються однією літерою, відредагували текст вірша «Геть усе на світі» Галини Малик, розшифрували речення, зашифроване номерами літер в українському алфавіті, а на завершення пограли в «Мовне лото», складаючи слова із заданих складів. Звичайно, одна команда «вирвалася» вперед і стала переможницею, кожен учасник якої отримав медаль «Знавець української мови». Працівники бібліотеки нагородили, звісно, і вчительку Аліну Кулик, завдяки якій діти стали переможцями, а учасників з другої команди, яка проявила настирність до перемоги, теж відмітили медалями. На завершення всі учасники квесту долучилися до селфі.




Залишити відповідь