Ну що може підняти настрій в таку дощову, похмуру погоду? Ну звичайно, читання цікавих книжок! От і у вихованців молодшої групи ШДС «Поділля» ранок розпочався із заняття-читання «Всі, хто поруч, усміхніться! Двері до книжки відчиніться!».

На занятті, яке відбулося в межах мовознавчого проєкту «Наша рідна українська мова, як веселка кольорова!», дошкільнята прослухали першу частину адаптованої зворушливої історії двох безпритульних київських собак із книги Валентини Дуван «Муха та Найда». Дітки дізналися, що життя цих тварин, залежить від доброти, любові та небайдужості людей, від вчинків тих, хто знаходиться поруч. Історія, яка заснована на реальних подіях, дуже сподобалась малечі. Вони охоче ділилися своїми думками і бажаннями, адже розповідь про собак спонукає піклуватися про інших та розвиває емпатію.




Залишити відповідь