4 лютого у Етнобібліотеці відбулася друга зустріч за модулем освітньо-професійної програми групи самодопомоги «Ти не один» на тему «Емоції».


https://www.tumblr.com/crbfranko/741480646142279680/%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%8C%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%97

Використовуючи прості фізичні вправи та системи дихання, учасники групи робили спроби трансформувати свої негативні емоції в позитивні, намагалися справлятися з тривожними станами за допомогою арттерапії. Невимушено й щиро продовжилося спілкування користувачів за філіжанкою чаю, де присутні ділились своїм досвідом подолання проблем, які перед ними постали.
Щира вдячність фахівцям, що створили групу самодопомоги та проводять в межах проєкту «Культурна спадщина» цікаві й корисні зустрічі, – фасилітаторці, арткоучу Ірині Хоменко і практикуючій психологині Любові Собко. Доєднуйтеся до нашого кола! Далі буде!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *