28 січня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулися чергові заняття інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія» та гуртка мандалоплетіння «Візерунки», під час яких діти не тільки малювали, розвивали свої творчі навички, а й спілкуватися між собою.


https://www.tumblr.com/crbfranko/741017387445436416/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%82%D1%8F-%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B3%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D1%97


Найменші члени гуртків відвідують заняття та малюють разом із батьками. Під керівництвом викладача Мирослави Мельник діти опановували навички володіння художніми матеріалами, навчалися втілювати свої задуми в малюнках та розвивали творчі здібності: створювали різні handmade-конструкціїї, ознайомилися з мистецтвом квілінгу, виготовляли аплікації тощо.
Заняття в гуртках відбуваються щонеділі, з 10:00 до 17:00 у зручний для дітей час. Бібліотекарі завжди раді бачити усміхнених дітей, які відчувають радість та задоволення від навчання та спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *