28 січня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулися чергові заняття інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія» та гуртка мандалоплетіння «Візерунки», під час яких діти не тільки малювали, розвивали свої творчі навички, а й спілкуватися між собою.

Найменші члени гуртків відвідують заняття та малюють разом із батьками. Під керівництвом викладача Мирослави Мельник діти опановували навички володіння художніми матеріалами, навчалися втілювати свої задуми в малюнках та розвивали творчі здібності: створювали різні handmade-конструкціїї, ознайомилися з мистецтвом квілінгу, виготовляли аплікації тощо.
Заняття в гуртках відбуваються щонеділі, з 10:00 до 17:00 у зручний для дітей час. Бібліотекарі завжди раді бачити усміхнених дітей, які відчувають радість та задоволення від навчання та спілкування.




Залишити відповідь