28 січня відбулася чергова зустріч сімейної студії «Читаємо! Творимо! Спілкуємось!» у бібліотеці сімейного читання імені Анатолія Дімарова.


https://www.tumblr.com/crbfranko/740839352087822336/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D1%87-%D1%81%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%96%D1%97-%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE


Разом з батьками Марко, Поліна і Настя поринули у вир зимових розваг, які одночасно здатні ще й багато чому навчити, розвинути дрібну моторику, уяву, доповнити знання про навколишній світ. Спостерігаючи за натхненними обличчями дітей, бібліотекарі ще раз переконалися, що навіть в наше жорстоке сьогодення необхідно створювати дітям атмосферу для творчості. Майстрували зимові аплікації «Яскраві рукавички та чарівні шапочки», читали казкові зимові історії і просто раділи зимі та можливості ось так зустрітися у бібліотеці та з користю провести час. Наприкінці творчого заняття учасники студії сфотографувалися на згадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *