26 січня учні 2-Д та 4-А класів Спеціалізованої школи №3 з вивчення ІТ стали учасниками морально-етичної бесіди «Ти серед людей» за казкою Наталки Малини «Вишенька».

Школярі, прослухавши казку, долучилися до її обговорення та з’ясували, що негоже хизуватися перед іншими, адже пихатість як риса характеру не прикрашає людину, за що вона може бути покараною. Діти прийшли до висновку, що жити в соціумі потрібно відкрито, а не замкнуто, щоби мати друзів.




Залишити відповідь