26 січня учні 2-Д та 4-А класів Спеціалізованої школи №3 з вивчення ІТ стали учасниками морально-етичної бесіди «Ти серед людей» за казкою Наталки Малини «Вишенька».


https://www.tumblr.com/crbfranko/740838232130977792/%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE-%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9-260124


Школярі, прослухавши казку, долучилися до її обговорення та з’ясували, що негоже хизуватися перед іншими, адже пихатість як риса характеру не прикрашає людину, за що вона може бути покараною. Діти прийшли до висновку, що жити в соціумі потрібно відкрито, а не замкнуто, щоби мати друзів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *