Справжня новорічна артмайстерня працювала в універсальній публічній бібліотеці №11. На заключне засідання в цьому році зібралися члени інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія» та гуртка мандалоплетіння «Візерунки».

Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості. Упродовж року, що минає, гурток малювання знаходився в постійному творчому пошуку. За словами керівниці Мирослави Мельник: «Малювати і створювати шедеври – можуть усі!». А заняття гуртка мандалоплетіння «Візерунки» допомагали подолати тривожність, переживання, депресивність. Ці заняття були чудовою можливістю проявити себе творчо і відволіктись від важких подій в країні. Наші заняття і майстер-класи в гуртках розраховані як на дітей, так і на дорослих. Адже вони допомагають позбуватись страхів минулого, відновлюватись і рухатися до перемоги!




Залишити відповідь