Справжня новорічна артмайстерня працювала в універсальній публічній бібліотеці №11. На заключне засідання в цьому році зібралися члени інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія» та гуртка мандалоплетіння «Візерунки».


https://www.tumblr.com/crbfranko/737963566346502144/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8F-271223-%D1%83%D0%BF%D0%B1-11


Малювання є найпершим та найбільш емоційним і виразним видом дитячої творчості. Упродовж року, що минає, гурток малювання знаходився в постійному творчому пошуку. За словами керівниці Мирослави Мельник: «Малювати і створювати шедеври – можуть усі!». А заняття гуртка мандалоплетіння «Візерунки» допомагали подолати тривожність, переживання, депресивність. Ці заняття були чудовою можливістю проявити себе творчо і відволіктись від важких подій в країні. Наші заняття і майстер-класи в гуртках розраховані як на дітей, так і на дорослих. Адже вони допомагають позбуватись страхів минулого, відновлюватись і рухатися до перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *