20 грудня в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулося чергове засідання розмовного клубу української мови «Перегук».


https://www.tumblr.com/crbfranko/737312727543971840/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97


Керівник клубу Світлана Ярова провела мовний турнір «Барви рідного слова». На засіданні члени клубу дізналися більше про створення слів; обговорювали, як виправити суржик і росіянізми – це як погані звички: вони засмічують нашу мову й заважають їй звучати вишукано. Під час гри визначили найвправніших словотворців. Отримали домашнє завдання: записати і поділитися дитячими спогадами про різдвяно-новорічні свята. Наступне засідання відбудеться 27 грудня о 14:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *