19 грудня бібліотека імені Ганни Чубач для дітей поповнилася новими читачами. Ними стали учні 1-Б класу Спеціалізованої школи №3 з вивчення ІТ. Першокласники вперше відвідали бібліотеку та з цікавістю розглядали книжкову виставку «Щасливого Різдва». Для дітей бібліотекар Ольга Соломонюк провела народознавчу годину «Ми Piздво Xpиста шaнуєм».

Діти з великою цікавістю читали книжки з виставки, а потім розучили українську колядку «Хай Ісус мале дитя». А на завершення було знайомство з роботою наших волонтерів. У дітей з`явилося бажання долучитися та допомагати нашим воїнам.




Залишити відповідь