19 грудня бібліотека імені Ганни Чубач для дітей поповнилася новими читачами. Ними стали учні 1-Б класу Спеціалізованої школи №3 з вивчення ІТ. Першокласники вперше відвідали бібліотеку та з цікавістю розглядали книжкову виставку «Щасливого Різдва». Для дітей бібліотекар Ольга Соломонюк провела народознавчу годину «Ми Piздво Xpиста шaнуєм».


https://www.tumblr.com/crbfranko/737208248514543616/%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-pi%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D0%BE-xp%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0-%D1%88a%D0%BD%D1%83%D1%94%D0%BC


Діти з великою цікавістю читали книжки з виставки, а потім розучили українську колядку «Хай Ісус мале дитя». А на завершення було знайомство з роботою наших волонтерів. У дітей з`явилося бажання долучитися та допомагати нашим воїнам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *