17 грудня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 9 засідання історико-літературного клубу “Відродження”.

Метою клубу є вивчення та популяризація історії України на базі наукових досліджень українських істориків, розвінчування імперських та радянських міфів, а також обговорення історичних художніх творів, написаних на основі історичних джерел. Кожного разу у нас цікаві гості – професійні історики, краєзнавці, етнографи, які діляться своїми дослідженнями й науковими відкриттями, а також письменники жанру історичного роману з новинками у світі художньої літератури. Отже, наші учасники та теми сьогодні: Ганна Гороженко – київська письменниця, журналістка, авторка історичних романів про часи Бароко – презентувала свої книги та розповідала про суспільне становище й дипломатичну діяльність українських княгинь на зламі XVI – XVII століть. Модераторка заходу Оксана Зененко – українська письменниця, авторка історичної прози про епоху Гетьманщини – мала виступ із повідомленням на тему: “Наказний гетьман Павло Полуботок: царський бранець і власник легендарних скарбів”. Постійний учасник нашого клубу Олександр Курись – київський письменник, автор трилогії “Шлях Вітра” – поділився враженнями про історичний роман “Мамай, або перші козаки” авторства запорозького історика Дмитра Воронського. А також безліч інших цікавинок і відкриттів! Наступне засідання клубу відбудеться 21 січня 2024 року о 12:00. Запрошуємо до участі всіх, кому цікава тема історії України, а також шанувальників жанру українського історичного роману!




Залишити відповідь