17 грудня в бібліотеці на Вишгородській відбулося 9 засідання історико-літературного клубу “Відродження”.


https://www.tumblr.com/crbfranko/737064052073938944/9-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE-%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83


Метою клубу є вивчення та популяризація історії України на базі наукових досліджень українських істориків, розвінчування імперських та радянських міфів, а також обговорення історичних художніх творів, написаних на основі історичних джерел. Кожного разу у нас цікаві гості – професійні історики, краєзнавці, етнографи, які діляться своїми дослідженнями й науковими відкриттями, а також письменники жанру історичного роману з новинками у світі художньої літератури. Отже, наші учасники та теми сьогодні: Ганна Гороженко – київська письменниця, журналістка, авторка історичних романів про часи Бароко – презентувала свої книги та розповідала про суспільне становище й дипломатичну діяльність українських княгинь на зламі XVI – XVII століть. Модераторка заходу Оксана Зененко – українська письменниця, авторка історичної прози про епоху Гетьманщини – мала виступ із повідомленням на тему: “Наказний гетьман Павло Полуботок: царський бранець і власник легендарних скарбів”. Постійний учасник нашого клубу Олександр Курись – київський письменник, автор трилогії “Шлях Вітра” – поділився враженнями про історичний роман “Мамай, або перші козаки” авторства запорозького історика Дмитра Воронського. А також безліч інших цікавинок і відкриттів! Наступне засідання клубу відбудеться 21 січня 2024 року о 12:00. Запрошуємо до участі всіх, кому цікава тема історії України, а також шанувальників жанру українського історичного роману!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *