13 грудня до бібліотеки імені Ганни Чубач для дітей учнів 4-А класу Спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ запросили на екологічний урок «Вода – основа усього живого».

Громадська активістка і друг бібліотеки Тетяна Завойська прочитала школярам казку Наталки Малини «Розмова з краплею води», яку обговорила з дітьми, запропонувавши їм висловити свої пропозиції щодо збереження води. Четвертокласники запропонували наступне: прийняти закони стосовно заощадливого ставлення до води, влаштувати різноманітні піар-компанії, а також скористатись маркетинговими й науковими пропозиціями. А на завершення школярі розучили веселу пісеньку про дощик «Краплинки» (текст Юлії Хондожинської, музика Наталії Антоник) та заспівали її разом з Наталочкою Чемергою в караоке.




Залишити відповідь