13 грудня до бібліотеки імені Ганни Чубач для дітей учнів 4-А класу Спеціалізованої школи № 3 з вивчення ІТ запросили на екологічний урок «Вода – основа усього живого».


https://www.tumblr.com/crbfranko/736675303672463360/%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%83%D1%81%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE


Громадська активістка і друг бібліотеки Тетяна Завойська прочитала школярам казку Наталки Малини «Розмова з краплею води», яку обговорила з дітьми, запропонувавши їм висловити свої пропозиції щодо збереження води. Четвертокласники запропонували наступне: прийняти закони стосовно заощадливого ставлення до води, влаштувати різноманітні піар-компанії, а також скористатись маркетинговими й науковими пропозиціями. А на завершення школярі розучили веселу пісеньку про дощик «Краплинки» (текст Юлії Хондожинської, музика Наталії Антоник) та заспівали її разом з Наталочкою Чемергою в караоке.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *