14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. З цієї нагоди в універсальній публічній бібліотеці №11 експонується книжкова виставка-пам’ять «Пам’ятаймо! Вони захистили нас», де представлено документальні та художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії.





Залишити відповідь