14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. З цієї нагоди в універсальній публічній бібліотеці №11 експонується книжкова виставка-пам’ять «Пам’ятаймо! Вони захистили нас», де представлено документальні та художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії.


https://www.tumblr.com/crbfranko/736593535216893952/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%8C-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BC%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *