14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлення про завершення будівництва саркофага над зруйнованим, у результаті вибуху, четвертого енергоблока ЧАЕС. З цієї нагоди у бібліотеці імені Джамбула Джабаєва розгорнуто виставку-реквієм «Земний уклін бійцям Чорнобильського лиха».





Залишити відповідь