Зима – найкращий час для читання! В універсальній публічній бібліотеці №11 панує святкова атмосфера: тут з’явилася цікава книжкова виставка «Теплі історії зимовими вечорами» (серія «Сезонне читання»).


https://www.tumblr.com/crbfranko/736406474605166592/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D1%96-%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%97-%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D0%B8


Читачам пропонується художня література для душевного зігрівання у холодні, морозні вечори. «Тож мерщій до бібліотеки!», – закликають бібліотекарі. Тут і пригоди, і фентезі, і романи, і новели… Обирайте самі що вам до смаку!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *