Зима – найкращий час для читання! В універсальній публічній бібліотеці №11 панує святкова атмосфера: тут з’явилася цікава книжкова виставка «Теплі історії зимовими вечорами» (серія «Сезонне читання»).

Читачам пропонується художня література для душевного зігрівання у холодні, морозні вечори. «Тож мерщій до бібліотеки!», – закликають бібліотекарі. Тут і пригоди, і фентезі, і романи, і новели… Обирайте самі що вам до смаку!»




Залишити відповідь