Ось і прийшла зима зі снігами та морозами. Закружляли у танці тендітні сніжинки. Гарно взимку! Радіють їй всі діти, бо їм дуже подобаються дива. А коли ж дивам відбуватися, як не взимку, у зимові свята? День Святого Миколая – свято, з яким у кожну оселю приходить казка. Про дитинство Миколая прийшли розповісти малюкам середньої групи «Калинка» ЗДО №777 бібліотекарі районної бібліотеки №123 для дітей. Це був спільний момент радості і веселощів.





Залишити відповідь