Ось і прийшла зима зі снігами та морозами. Закружляли у танці тендітні сніжинки. Гарно взимку! Радіють їй всі діти, бо їм дуже подобаються дива. А коли ж дивам відбуватися, як не взимку, у зимові свята? День Святого Миколая – свято, з яким у кожну оселю приходить казка. Про дитинство Миколая прийшли розповісти малюкам середньої групи «Калинка» ЗДО №777 бібліотекарі районної бібліотеки №123 для дітей. Це був спільний момент радості і веселощів.


https://www.tumblr.com/crbfranko/736047680178028544/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%8F-%D1%83-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%96-%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B4%D0%BE-777

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *