7 грудня, 123 роки тому, народилась геніальна українка, самобутня художниця Катерина Білокур. Бібліотека сімейного читання імені Анатолія Дімарова відкрила книжкову виставку «Сама собі квітка «люби-мене-не-покинь», присвячену цій представниці «наївного мистецтва».


https://www.tumblr.com/crbfranko/736042809001426944/%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D0%B1%D1%96-%D0%BA%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BA%D0%B0


Ця жінка самотужки навчилася писати й малювати, стала єдиною та неповторною в національному і світовому мистецтві завдяки величезній життєлюбній силі, вмінню насолоджуватися барвами та відчувати красу природи. Тож запрошуємо до бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *