У колі спілкування «Добро спіши робити людям», що відбулося у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства», в ЕтноБібліотеці зустрілися вихованці КМЦ «Трамплін».

Йшлося про добро та милосердя – істинні цінності сьогодення. Поруч з нами нерідко знаходяться люди, які потребують нашої уваги та допомоги, тож ми повинні про це пам’ятати й приділяти їм увагу. Бібліотекарі запропонували читання віршів та перегляд відеороликів. Лунали пісні «Твори добро» у виконанні Олесі Литвинчук та «Даруй добро» Наталії Май. Наприкінці зустрічі учасники заходу, тримаючись за руки у колі, передавали один одному тепло своїх рук та сердець. І на згадку отримали в подарунок сердечка доброти, виготовлені бібліотекарем Розою Слободенюк. Бажаємо усім прагнути створювати світ, де добро стане правилом, а не винятком. Творімо добро разом!




Залишити відповідь