У колі спілкування «Добро спіши робити людям», що відбулося у рамках щорічної акції «16 днів проти насильства», в ЕтноБібліотеці зустрілися вихованці КМЦ «Трамплін».


https://www.tumblr.com/crbfranko/735679600517054464/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE-%D1%81%D0%BF%D1%96%D1%88%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D1%8F%D0%BC


Йшлося про добро та милосердя – істинні цінності сьогодення. Поруч з нами нерідко знаходяться люди, які потребують нашої уваги та допомоги, тож ми повинні про це пам’ятати й приділяти їм увагу. Бібліотекарі запропонували читання віршів та перегляд відеороликів. Лунали пісні «Твори добро» у виконанні Олесі Литвинчук та «Даруй добро» Наталії Май. Наприкінці зустрічі учасники заходу, тримаючись за руки у колі, передавали один одному тепло своїх рук та сердець. І на згадку отримали в подарунок сердечка доброти, виготовлені бібліотекарем Розою Слободенюк. Бажаємо усім прагнути створювати світ, де добро стане правилом, а не винятком. Творімо добро разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *