26 листопада у бібліотеці на Вишгородській, 29 відбулося 177 засідання києвознавчого клубу «Кияни».


https://www.tumblr.com/crbfranko/735127502502150144/177-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BA%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D1%83-%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D0%BD%D0%B8-261123


Голова клубу Віталій Баканов запропонував присутнім цікаві маловідомі факти про татарське кладовище на горі Щекавиці. Зінаїда Шкавро, Євгеній Рейцен і Оксана Бондарчук, вшановуючи пам’ять жертв голодоморів, підготували щемливі розповіді про період голодомору у Києві та поділилися історіями своїх родин. Володимир Горак запропонував цікаве дискусійне дослідження «Коли був заснований Київ?» Юрій Симоненко заполонив увагу історією першого видання «Енеїди» Івана Котляревського. Оксана Салан зачарувала клубівців вживанням емоційного вигуку «Ой» в українській народній пісні. Віктор Боєв повідав про корінного киянина композитора Яна Френкеля. Верховський В’ячеслав, Оксана Бондарчук та Олена Магдик читали свої авторські твори. Наступне засідання києвознавчого клубу відбудеться 10 грудня о 12 годині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *