З нагоди вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів у бібліотеці на Вишгородській підготовлена виставка-реквієм «Україна. Геноцид голодом», де представлені видання, що висвітлюють страшні сторінки історичної правди геноциду українського народу.





Залишити відповідь