21 листопада – День Гідності і Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. З цього приводу в універсальній публічній бібліотеці №11 відбулася творча зустріч з дуетом «ЛіТо», у складі Ліни Царук та Анатолія Мазниченка, на музичному вечорі-спомині «Вільні творять майбутнє».

Прозвучало багато ліричних і патріотичних пісень на вірші Діани Гольде й музику Олександра Торгашина, в аранжуванні Олександра Чернеги; народні пісні, а також відома всім «Червона рута» Володимира Івасюка. Під час зустрічі панувала доброзичлива аура та позитивні емоції. Творча зустріч з талановитими виконавцями залишиться надовго у пам’яті членів громади, Ради ветеранів мікрорайону «Нивки» та клубу людей поважного віку «Матіола». Щиро дякуємо дуету «ЛіТо» за виступ! Культурні заклади нашого району впевнено тримають мистецький стрій, постійно підтверджуючи, що ми не лише сильна, а й талановита нація.




Залишити відповідь